Drugi charytatywny turniej piłki nożnej halowej

II CHARYTATYWNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „GRAMY DLA STOWARZYSZENIA BĄDŹMY RAZEM”

W dniach 18.01.2014r. – 19.01.2014r. w Hali Sportowej w Wiśniowej rozegrany został II Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej w którym wzięło udział 17 zespołów:

LUBOMIR WIŚNIOWA, BAD BOYS, BCISK, PANATHINAIKOS, BARTKOP, FIRMA BUDOWALANA „WOJTAS I”, ŁABĘDŹ TEAM, POGOŃ PO WSI, WILGA KOŹMICE, STOLARNIA BIEDA, ZARZĄD LUBOMIR, BIAŁA GWIAZDA, RACIANKA RACIECHOWICE, FIRMA BUDOWLANA „WOJTAS II”, STRADOMKA SKRZYDLNA, KOSMOS KĘDZIERZYNKA, GRODZISKO RACIECHOWICE).

Organizatorami turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orliki” z Wiśniowej. Zwycięzcami II Charytatywnego Turnieju została Firma Budowlana „Wojtas I” z Limanowej, która w meczu finałowym pokonała zespół Kosmos Kędzierzynkę (2:0). Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Józef Piwowarczyk (Firma Budowlana Wojtas II), natomiast najlepszym bramkarzem Mariusz Pałka (Firma Budowlana Wojtas I). W czasie turnieju odbyła się licytacja dzięki sympatii znanych sportowców oraz twórców regionalnych. Można było wylicytować min. koszulkę kolarską Rafała Majki z autografem , puchar i plakat z autografem narciarki biegowej Sylwii Jaśkowiec oraz koszulki z autografami piłkarzy Cracovii i kalendarza klubowego. Podczas turnieju zebrano kwotę w wysokości 5470,90 zł, którą przekazano przedstawicielom Stowarzyszenia Hospicyjnego „Bądźmy Razem” w Wiśniowej po zakończeniu meczu finałowego. Organizatorzy składają serdecznie podziękowania wszystkim drużynom oraz kibicom za udział i hojność a także wszystkim osobą, które przyczyniły się do organizacji imprezy oraz włączyły się do licytacji.