12.05 – międzynarodowy dzień pielęgniarki i położnej

Każdy z nas w swoim życiu miał kontakt z pielęgniarką lub położną. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężką pracę one wykonują. Do ich obowiązków należy wiele ciężkich, odpowiedzialnych zadań, a także muszą posiadać ogromną wiedzę medyczną. Jest to praca, która wymaga uśmiechu na twarzy i uprzejmości, pomimo wielu trudności. To właśnie pielęgniarka ma głównie kontakt z pacjentami, sprawując nad nimi opiekę. Dzięki nim pobyt w szpitalu czy leczenie jest bardziej znośne.

W tym szczególnym dla pielęgniarek dniu, chcemy złożyć wszystkim, a w szczególności współpracującym z nami pielęgniarkom i położnym, najserdeczniejsze życzenia:

wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w życiu zawodowym, wytrwałości, pogody ducha i szczęścia. Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromne uznanie za wykonywanie  niełatwej pracy, wymagającej poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania a także podziękowania za pomoc, którą każdego dnia niesiecie Panie ludziom jej potrzebującym. Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy.

Dziękując za Waszą wrażliwość, profesjonalizm i nieustanne trwanie przy pacjencie życzymy abyście mogły realizować swoje marzenia i cele życiowe, aby Wasz codzienny wysiłek wkładany w pracę zawodową był doceniany. Wasza fachowa opieka zapewnia naszym pacjentom poczucie  bezpieczeństwa i wsparcie, a codzienna praca darzona jest powszechnym szacunkiem i uznaniem. Życzymy spełnienia  wszystkich zamierzeń i wiele satysfakcji z własnych dokonań, wytrwałości w zmaganiu się z przeciwnościami losu, oraz  pogody ducha i serdeczności.

Scroll to Top