Międzynarodowy Dzień Kobiet

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet, w tym roku pod mgłą wojny.

Obrazki pięknych tulipanowych bukietów przeplatają się ze zdjęciami walczących kobiet broniących swojego kraju i swoich rodzin czy tych mijających granice, które z nadzieją na lepsze juto dla siebie i swoich dzieci, całe swoje dotychczasowe życie zostawiają za plecami. W nowej rzeczywistości czeka na nie ciepło i dobro, przede wszystkim spokój.

Jako że u Nas większość personelu stanowią kobiety, to doskonale wiemy jak wielka moc w nich – w nas(!) drzemie. Mamy ogromną siłę by walczyć, pokonywać kłody rzucane pod nogi i iść do przodu, jednocześnie ciągnąc za sobą całą resztę świata. Ta energia i determinacja, która w nas drzemie, jest nam wszystkim teraz niezwykle bardzo potrzebna, by wraz z pokładami wrażliwości i empatii nieść pomoc i wsparcie wszystkim, którzy tego aktualnie potrzebują.

Z okazji Dnia Kobiet życzymy sobie i wam drogie kobiety niekończących się pokładów dobra, siły i determinacji, by każda rzecz i każde działanie, a w szczególności to na rzecz innych kobiet, które podejmiemy, miało szczęśliwe zakończenie. By nasza siła i energia nigdy się nie kończyła abyśmy z determinacją mogły dążyć do przodu prowadząc za sobą cały świat w drodze empatii i miłości.

Wszystkiego najlepszego kochane Kobiety!

Scroll to Top