Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

12 maja obchodzony jest międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych.

Z tej okazji składamy wszystkim wykonującym zawód pielęgniarki i położnej serdeczne życzenia i podziękowania za zaangażowanie i trud jaki codziennie wkładacie w wykonywanie swojej pracy dla dobra pacjentów.

To wy jesteście przy Nas w najtrudniejszych i najważniejszych chwilach w naszym życiu. Towarzyszycie od chwili narodzin po ostatnie pożegnanie. Niesiecie pomoc, ukojenie, dajecie wsparcie i ciepłe słowo. Otaczacie troską i współczuciem pielęgnując chorych i cierpiących.

W dzisiejszy dzień szczególnie chcemy podkreślić i docenić Waszą pracę. Dziękujemy za rzetelną pracę i opiekę oraz szacunek jakim darzycie na co dzień wszystkich pacjentów i ich rodziny. Życzymy wielu sił i zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym a także spełnienia i zadowolenia z wykonywanej pracy.

W ten dzień szczególnie chcemy podziękować naszym pielęgniarkom, które na co dzień wspierają i opiekują naszych pacjentów oraz ich rodziny.

Chcemy również szczególnie podziękować położnej, która towarzyszy i otacza opieką rodziców w czasie oczekiwania jak i w pierwszych dniach po narodzinach dziecka.

Wszystkiego najlepszego!

 

Scroll to Top