MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ

8 maja obchodziliśmy międzynarodowy dzień położnej, a jutro – 12 maja, obchodzimy międzynarodowy dzień pielęgniarki. Tym większe to i ważniejsze, warte podkreślenia święto, bo rok 2020 jest Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej, co zbiega się w czasie z 200 rocznicą urodzin założycielki nowoczesnego pielęgniarstwa – Florence Nightingale. (więcej na ten temat przeczytacie w jednym z naszych poprzednich artykułów https://medikompleks.pl/2020-miedzynarodowy-rok-pielegniarki-i-poloznej/)

W tym szczególnym dla pielęgniarek i położnych dniu, chcemy złożyć wszystkim, a w szczególności współpracującym z nami pielęgniarkom i położnym, najserdeczniejsze życzenia:

Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w życiu zawodowym, wytrwałości, pogody ducha i szczęścia. Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromne uznanie za wykonywanie  niełatwej pracy, wymagającej poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania a także podziękowania za pomoc, którą każdego dnia niesiecie Panie ludziom jej potrzebującym. Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy.

Dziękując za Waszą wrażliwość, profesjonalizm i nieustanne trwanie przy pacjencie życzymy abyście mogły realizować swoje marzenia i cele życiowe, aby Wasz codzienny wysiłek wkładany w pracę zawodową był doceniany. Wasza fachowa opieka zapewnia naszym pacjentom poczucie  bezpieczeństwa i wsparcie, a codzienna praca darzona jest powszechnym szacunkiem i uznaniem. Życzymy spełnienia  wszystkich zamierzeń i wiele satysfakcji z własnych dokonań, wytrwałości w zmaganiu się z przeciwnościami losu, oraz  pogody ducha i serdeczności.

Scroll to Top