Mikołajki 2018

Święta to czas dobroci, miłości i pojednania, bliskości, ciepła rodzinnego.

Specyfiką Hospicjum Domowego dla Dzieci jest opieka nad dziećmi w ich własnym domu.

Jak wiemy z przysłowia: „wszędzie dobrze ale w domu najlepiej” – to jest najważniejszym założeniem, żeby być właśnie w swojej bezpiecznej przystani, z rodziną i bliskimi, w cieple rodzinnego domu i jednocześnie nie być samemu – móc liczyć na pomoc doświadczonego personelu medycznego i mieć dostęp do specjalistycznych urządzeń. Taką właśnie specjalistyczną opiekę i pomoc w domach zapewniamy jako Hospicjum Domowe codziennie niosąc pomoc podopiecznym w ich domach.

W grudniu jednak oprócz zapewniania opieki medycznej mogliśmy się poczuć jak św. Mikołaj! A to wszystko dzięki Wam! Dzięki waszej pomocy – ofiarowaliście mnóstwo zabawek, artykułów szkolnych, środków czystości, książek, ręcznie wykonanych kartek i ozdób – dzięki temu mogliśmy skompletować dla każdego z naszych podopiecznych, a także dzieci osieroconych oraz rodzeństwa, cudowne, wymarzone prezenty!

Radość wszystkich, którzy zostali obdarowani jest bezcenna. Dziękujemy z całego serca zarówno w swoim imieniu jak i wszystkich, których dzięki Wam odwiedził św. Mikołaj 😉

 

Poniżej filmik z mikołajkowymi prezentami, oraz kilka zdjęć:

 

 

Scroll to Top