Mikołajki 2020

Okres świąteczny to czas radości, dobroci, miłości.

W tym roku, mimo panującej pandemii, strachu i niepewności co przyniesie jutro, MIKOŁAJ POSTANOWIŁ PRZYWRÓCIĆ UŚMIECH I WIARĘ W DOBRO I MIŁOŚĆ, nie zapomniał o naszych dzieciakach i podarował im cudowne prezenty.

DZIĘKUJEMY W IMIENIU SWOIM, ALE I NASZYCH DZIECIAKÓW I ICH RODZIN ZA WSPANIAŁE PREZENTY. Szczególne podziękowania ślemy do fundacji Rossmann ‘Pomagamy Jak Umiemy’, która w tym roku przekazała do ‘BĄDŹMY RAZEM’ Stowarzyszenie Hospicyjne W Wiśniowej pokaźną sumę na wybrane produkty  –  dzięki temu mogliśmy przygotować wspaniałe prezenty dla naszych najmłodszych podopiecznych.

Tu chcieliśmy dołączyć podziękowania dla zarządu, niezawodnych wolontariuszy i wszystkich z ‘BĄDŹMY RAZEM’ Stowarzyszenia Hospicyjnego. Swoimi wielkimi sercami ciągle pokazujecie, że zawsze można na was liczyć. Przywracacie na co dzień wiarę w dobroć i miłość do drugiego człowieka, niosąc pomoc wszystkim potrzebującym.

Dziękujemy również wszystkim rodzinom, szkołom, wolontariuszom, darczyńcom, którzy w tym roku, jakże trudnym dla wszystkich, podarowali prezenty na rzecz naszych podopiecznych. Przez ponad 10 lat działalności hospicyjnej przekonaliśmy się nie raz, jak ważne jest dla podopiecznych Hospicjum Domowego wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli.

Święta to magiczny czas cudów. DZIĘKI WAM WSZYSTKIM MY W TĄ MAGIĘ ŚWIĄT I CUDA WIERZYMY, co więcej, możemy oglądać na własne oczy  widząc radość i szczęście wszystkich obdarowanych!

Dziękujemy z całego serca WSZYSTKIM, którzy pomogli mikołajowi skompletować te cudowne prezenty. JESTEŚCIE WSPANIALI! Dziękujemy za to, że zawsze możemy liczyć na wasze ogromne serca.

PS. Tak, wiemy, że słowo ‘dziękuję’ pojawia się dużo razy, ale ciężko nam znaleźć słowa, które wyraziłyby naszą wdzięczność <3

 

Scroll to Top