Mikołajkowe przygotowania

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, w tym młodzieży ze szkół w Wiśniowej i Łyczance, dzieciom z Gruszowa oraz  licznym darczyńcom udało nam się w tym roku po raz kolejny przygotować upominki mikołajkowe dla najmłodszych podopiecznych naszego hospicjum oraz dla dzieci osieroconych. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoje zaangażowanie i pomoc przyczynili się do realizacji naszej świątecznej akcji. Szczególnie dziękujemy Stowarzyszeniu Hospicyjnemu „Bądźmy Razem”z Wiśniowej, które wspiera nas w naszej codziennej pracy a szczególnie w czasie przedświątecznych przygotowań.

Dziękujemy również za przygotowanie przez uczniów z Dobczyc pierników i świątecznych ciasteczek z którymi dotarliśmy do naszych podopiecznych. Sprawiły one wiele radości i przybliżyły niepowtarzalny czas Świąt Bożego Narodzenia.

Szczególnie dziękujemy uczniom za przepiękne, często imiennie adresowane kartki z życzeniami na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, pamięć o chorych to najpiękniejszy prezent jaki można im ofiarować. Dziękujemy.

Scroll to Top