Najczęściej zadawane pytania

-Czy usługi MEDI KOMPLEKS Sp. z o.o. są płatne?

Działamy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, tym samym dla osób ubezpieczonych świadczone przez nas usługi są bezpłatne. W czasie wizyt w domach naszych pacjentów nie zapewniamy leków ani materiałów opatrunkowych, chory powinien zaopatrzyć się w nie we własnym zakresie.

– Gdzie znajduje się siedziba naszego zakładu?

Siedziba naszego zakałdu znajduje się w Ośrodku Zdrowia na I piętrze.  Nasz zakład:MEDI KOMPLEKS Sp. z o.o. jest samodzielnie działającą jednostką, nie podlegamy pod Specjalmed.

Nasz adres:MEDI KOMPLEKS Sp. z o.o., 32-412 Wiśniowa 317

– Jaki teren obejmujemy naszym działaniem?

Działamy na terenie gminy Wiśniowa i gmin ościennych. Ponieważ posiadamy szeroki wachlarz usług, nasze działania obejmują różne tereny zależnie od rodzaju świadczeń z jakich korzystają nasi pacjenci.

-Jak można wspierać działania Hospicjum Domowego Królowej Apostołów?

Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie w naszych działaniach. Wszystkich chętnych zapraszamy do zaangażowania się w wolontariat hospicyjny prowadzony przez współpracujące z nami Stowarzyszenie Hospicyjne „Bądźmy Razem”. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Stowarzyszenia.

Formą pomocy jest również sponsoring naszych licznych wydarzeń takich jak Msza Święta w intencji zmarłych, hospicyjny dzień dziecka czy świateczne wizyty w domach naszych chorych.

Jesteśmy wdzięczni za każdy dar serca, ofiarowany nam sprzet medyczny, pamięć i modlitwę.

Scroll to Top