PSI wolontariat

U nas każdy może być wolontariuszem.

W czasie Mikołajek 2011, dzięki zaangażowaniu i pomocy współpracującej z nami doktor Renaty Radeckiej- Wróbel, gościły u nas pieski, które na co dzień pracują z chorymi dziećmi w ramach dogoterapii. Ich udział w przedświątecznym spotkaniu był niebagatelny. Ponieważ śnieg nie dopisał, piękne czworonogi były odpowiedzialne za dostarczenie zebranym dzieciom worków pełnych mikołajkowych prezentów. Oczywiście nie zawiodły. Dodatkowo, ku wielkiej uciesze dzieci pomagały w ich rozdawaniu, więc nikt nie został bez choćby małego podarku.

Jakby atrakcji było mało, wszystkie cztery psy wraz z opiekunami przygotowały dla naszych małych podopiecznych piękny pokaz swoich możliwości. Wykazały się niezwykłą cierpliwością, zwinnością i inteligencją. Ogrom wykonanych przez nich zadań i poziom ich trudności zachwyciły całe audytorium.

Daleria – psi wolontariat

Jesteśmy bardzo wdzięczni zarówno samym pieskom jak i ich opiekunom, że zechciały zaangażować się w nasze małe święto wywołując na twarzach dzieci uśmiech i wlewając w ich serduszka dużo radości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dogoterapii wejdź na stronę fundacji „Jak mleczna czekolada”.

Link znajdziesz poniżej.

http://www.jakmleczna.pl/

Tekst; K.Ziółkowska

Scroll to Top