Spotkanie z P.H.I. Berry z Francji – przyjaciółmi naszego Hospicjum

Składamy najserdeczniejsze podziękowania dr. Krystianowi Sodzawicznemu, który nie tylko zainicjował, ale także cały czas żywo interesuje się i pomaga w kontakcie i organizacji spotkań z Pharmace Humanitare Internationale Berry z Francji, podczas których jest tłumaczem. Gdyby nie Pan, cała współpraca nie byłaby możliwa, dziękujemy z głębi serca.

Dzięki dr Krystianowi Sodzawicznemu, który jest zasłużonym społecznikiem, wrażliwym na potrzeby chorych i cierpiących, nawiązaliśmy współpracę z P.H.I. Berry.

19.03.2109 roku spotkaliśmy się z przedstawicielami Pharmace Humanitare Internationale Berry z Francji a także dr. Krystianem Sodzawicznym. Tym razem odwiedziliśmy i pokazaliśmy naszą filię w Andrychowie.

Ze Stowarzyszeniem P.H.I. Berry współpracujemy już od kilku lat a podczas spotkania przedłużyliśmy naszą współpracę podpisując kolejną umowę na następne 3 lata.

Współpraca z P.H.I. Berry dotyczy sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i pielęgnacyjnego – przekazują nam Oni łóżka rehabilitacyjne, wózki, balkoniki, laski, krzesła toaletowe, a także środki pielęgnacyjne – opatrunki, bandaże, plastry, itp., które służą naszym podopiecznym, poprawiając ich jakość życia w okresie choroby i cierpienia oraz pozwalają na lepsze funkcjonowanie w domu, bardziej profesjonalną pomoc zarówno z naszej strony jak i ułatwiają funkcjonowanie całej rodziny oraz pomoc i opiekę najbliższych. Jesteśmy niezwykle wdzięczni P.H.I. Berry za współprace i pomoc w niesieniu ulgi i poprawy jakości życia i funkcjonowania chorych.

Podczas spotkania przekazaliśmy na ręce prezesa P.H.I. Berry – Alain’a Berthon, podziękowanie za owocną i długoletnią współpracę z okazji zbliżającego się jubileuszu powstania i działania MEDI KOMPLEKS oraz Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Wiśniowej.

Miło nam było Państwa gościć, dziękujemy za mile spędzony czas.

Scroll to Top