4 forum na rzecz pacjenta onkologicznego

Nasz zespół to świetnie wykształceni ludzie, z ogromnym doświadczeniem. Jednak mimo to nie spoczywamy na laurach, cały czas staramy się dokształcać, zdobywać wiedzę – wszystko aby być coraz lepszymi w swojej pracy.

4 Lutego 2019 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyło się już 4 Forum na rzecz pacjenta onkologicznego, w którym braliśmy udział. W forum biorą udział osoby zainteresowane tematem diagnozy oraz pomocy chorym – same osoby chore, ich rodziny, bliscy a także osoby niosące pomoc czyli personel medyczny: lekarze, psychologowie, dietetycy, rehabilitanci a także osoby pracujące z chorymi, wspierające.

Podczas tego wydarzenia mają miejsce warsztaty oraz wykłady, podczas których można zdobyć specjalistyczną wiedzę na temat pacjenta onkologicznego. Jest to także okazja do wymiany doświadczeń medycznych, psychoonkologicznych itp.. Podczas ogólnopolskiego Forum spotykają się  Pacjenci, ich bliscy, personel medyczny, a także instytucje, organizacje i firmy, które praktycznie i aktywnie pomagają osobom chorym onkologicznie – w każdego rodzaju wsparciu w leczeniu i powrocie do aktywności po chorobie.

 

Forum prowadzili Barbara i Jerzy Stuhrowie, podczas sesji głównej wystąpili m.in. prof. Krystyna de Walden-Gałuszko, dr Mariusz Wirga, Dariusz Duma czy Szymon Hołownia.

W forum brały udział nie tylko osoby pracujące z chorymi onkologicznie ale także pacjenci i ich rodziny, bliscy co było niezwykłym doświadczeniem.

Dziękujemy serdecznie za możliwość udziału w Forum i zapraszamy państwa do zapoznania się z materiałami dostępnymi na stronie organizatorów, gdzie możecie zobaczyć plan całego Forum, zdobyć informacje na temat prelegentów: unicorn.org.pl  a także na fanpage, gdzie zobaczycie państwo fotorelacje z tego wydarzenia a także materiały filmowe: @stowarzyszenieunicorn

 

 

 

 

(fot. unicorn.org.pl; fot. D.Rokosz)

Scroll to Top