Serdeczne podziękowania od rodziny z Inwałdu

Dzieci naszych zmarłych pacjentów z Inwałdu przesłały do nas piękne i ciepłe słowa podziękowania dla całego zespołu hospicyjnego, a zwłaszcza słowo „Dziękuję” zostały skierowane do pielęgniarki Pani Kazimiery i lekarza hospicyjnego Macieja Huzarskiego.
A oto treść całego podziękowania:

„Z całego serca pragniemy podziękować pracownikom HOSPICJUM DOMOWEGO W ANDRYCHOWIE, a w szczególności Pani Kazimierze Polak, za pomoc, wsparcie, dobre słowo i profesjonalną opiekę.

Dwukrotnie korzystaliśmy z usług tegoż HOSPICJUM. Najpierw przy chorobie Stefani Tomiczek 10.2014-01.2015. Byliśmy zszokowani kiedy ordynator w szpitalu doradzał hospicjum jako najlepsze miejsce dla mamy. Straszył, że nie damy rady. Na szczęście na naszej drodze stanęli wtedy pracownicy Hospicjum Domowego. Choroba postępowała bardzo szybko gdyby nie profesjonalizm, rozeznanie i fachowa wiedza P. Kazi nie wiedzielibyśmy jak mamy mamie ulżyć. Dzięki tej opiece nie poddaliśmy się i do ostatnich chwil byliśmy z Mamą w domu. Byliśmy spokojni bo mieliśmy „Anioła Stróża”, który nam pomagał.

Kiedy u Taty – Józefa Tomiczka zdiagnozowano nowotwór pierwsze kroki skierowaliśmy do Hospicjum. Znowu na pomoc przybyła P. Kazia i Dr Huzarski. Spokojnie mogliśmy im zaufać i powierzyć zdrowie Taty w ich rękach i my i On czuł się bezpiecznie bo wiedział że zawsze ma pomoc na miejscu w domu, że dostanie kroplówkę u Siebie w domu a nie będzie musiał spędzać w szpitalu tych chwil co mu zostały. Jesteśmy wdzięczni za możliwość spędzenia dni w chorobie w pełnym zapewnieniem bezpieczeństwa w razie jakichkolwiek postępów choroby.

Z całym szacunkiem składamy Wielkie Dziękuję za pomoc.

Adam i Sylwia Tomiczek”

Scroll to Top