To już 3 latka, czyli urodziny Emilki

Kwiecień, jest miesiącem, w którym wielu naszych podopiecznych świętuje swoje urodziny. Nie mogło nas więc zabraknąć na małym przyjęciu z okazji 3 urodzin Emilki. Solenizantka, jak na małą damę przystało, witała nas z wysokości bezpiecznych ramion mamy.

Urodzinową atmosferę podkreślały kolorowe czapeczki, pyszny tort i gorące życzenia, które w imieniu całej rodziny hospicyjnej złożyli: pielęgniarka Ewa Knapczyk, rehabilitant Bogumił Bogacz i psycholog Katarzyna Ziółkowska. Niestety, nie zastaliśmy starszego brata Emilki, który był w tym czasie w zerówce- mamy nadzieję, że odpowiednia porcja tortu będzie wystarczającym wynagrodzeniem.

Emilka w czasie naszej obecności zdecydowanie preferowała miejsce na kolanach mamy lub taty. Musiała jednak oszczędzać siły, bo po torcie czekała ją jeszcze rehabilitacja pod czujnym okiem pana Bogusia. Niestety nawet bycie solenizantką nie daje taryfy ulgowej. Świętowanie upłynęło nam w radosnej atmosferze rozmowy i wspomnień. Nasza mała galeria fotograficzna mówi sama za siebie.

Emilko- życzymy Ci sił i Bożego Błogosławieństwa. Wszystkiego najlepszego !

Urodziny u Emilki

Scroll to Top