Wspólnymi siłami wszystko jest możliwe- Podziękowania dla strażaków z OSP Wiśniowa

W minioną sobotę 04.03.2017r. dzięki bezinteresownej pomocy strażaków z OSP Wiśniowa udało się nam zorganizować dostarczenie specjalistycznego łóżka dla jednego z naszych ciężko chorych podopiecznych. Ponieważ zamieszkuje on w bardzo trudno dostępnym terenie bez zaangażowania strażaków i użyczenia przez nich specjalistycznego samochodu niemożliwym byłoby dowiezienie łóżka  i zamontowanie go na miejscu.

Pragniemy serdecznie podziękować  Prezesowi OSP Wiśniowa Panu Stanisławowi Kusowi i wszystkim strażakom ochotnikom za  bezinteresownie zaangażowanym w pomoc naszemu podopiecznemu. Ich postawa i chęć niesienia pomocy oraz otwartość na potrzeby lokalnej społeczności dają nam nadzieję, że w trudnych chwilach razem możemy zdziałać jeszcze więcej.

Równocześnie dziękujemy też naszemu zespołowi hospicyjnemu a w szczególności pielęgniarce Pani Ani Irzyk, której ogromna wrażliwość na ludzką krzywdę, zaangażowanie i okazywane serce przynoszą pacjentom ulgę w cierpieniu nie tylko fizycznym ale tez tym duchowym. Pani Ani Dudzik dziękujemy za sprawowanie pieczy nad licznym sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym, który można wypożyczyć w naszej firmie.

Tylko dzięki współpracy tak wielu osób udało się nam pomóc kolejnemu choremu. Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład.

Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Wiśniowa

 

Scroll to Top