Październik w hospicjum, coraz głośniej o nas w mediach

W październiku szczególnie pragniemy zaistnieć w świadomości społeczeństwa. Jesień zawsze skłania do refleksji, to okres pierwszych podsumowań. Po wakacyjnym szaleństwie powoli się wyciszamy, stajemy się bardziej stonowani.

Przygotowując się do hospicyjnej Mszy św. oraz akcji sadzenia żonkili staramy się rozpropagować ideę opieki hospicyjenj i częściej niż zazwyczaj udzielać się w mediach. Ostatnio pracownicy naszego hosicjum udzielili obszernego wywiadu, który ukazał się w minionym tygodniu na łamach Dziennika Polskiego. Gorąco polecamy materiał opisujący codzienność w naszym hospicjum domowym >>Czytaj „OBECNI DO OSTATNIEJ CHWILI”

Ciąg dalszy mają również kwesty na rzecz nowej karetki hospicyjnej. W minioną niedzielę 5 października, metariła na ten temat wyemitowała w wieczornym wydaniu Kroniki Telewizja Kraków.

CIEKAWY ARTYKUŁ>> Gazeta Wyborcza w swoim internetowym wydaniu publikuje niezwykle ciekawy i boleśnie prawdziwy artykuł o niskim poziomie leczenia bólu w Polsce. Warto !!

Zachwycając się pięknem przyrody i obserwujac kończący się kolejny cykl życia poświęćmy chwilę refleksji nad własnym przemijaniem. Starajmy się aby jesień naszego życia i życia naszych najbliższych była zawsze pełna słonecznych dni.

Scroll to Top