XII Ogólnopolska Konferencja Wolontariatu Hospicyjnego

W ubiegły weekend (tj. 11-13 października) odbyła się już XII Ogólnopolska Konferencja Wolontariatu Hospicyjnego w Radomiu, którą organizuje zaprzyjaźnione z Nami Hospicjum Domowe Królowej Apostołów w Radomiu.

Jak zawsze braliśmy w niej udział. Jest to przepiękny czas zjednoczenia się z innymi osobami z ruchu hospicyjnego, czas zdobywania wiedzy poprzez słuchanie niezwykle wyczerpujących i fantastycznych prelekcji.  Atmosfera jaka panuje podczas konferencji jest niezwykła, można się poczuć jak jedna wielka rodzina, która się wspiera, służy pomocą, dobrym słowem, uśmiechem.

Po takiej konferencji nie tylko zdobywamy wiedzę, ale także nową energię do pracy i pomocy, wracamy silniejsi, pewniejsi. Dziękujemy za to wspaniałe przedsięwzięcie jakim jest konferencja, za to że mogliśmy brać w niej udział.

Wszystkich zachęcamy do odwiedzenia fanpage Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Radomiu, gdzie znajdziecie zdjęcia z konferencji, a także na youtube, gdzie znajdziecie Państwo nagrania całej konferencji (cz. 1 konferencji, cz. 2 konferencji, cz. 3 konferencji)

poniżej program konferencji, oraz promujące ją plakaty ze strony hospicjum.radom.pl

program-2019-

Scroll to Top